WEGA KOŁOBRZEG - 250 metrów od pasa nadmorskiego
Facebook Wega Kanał RSS Wega


Rodzinne wczasy w Kołobrzegu

Rodzinne wczasy w Kołobrzegu

Wczasy rodzinne w Ośrodku WEGA

Kołobrzeg jest największym polskim uzdrowiskiem na wybrzeżu. Niezwykły mikroklimat, największe nasłonecznienie i 11 km malowniczego wybrzeża sprawiają, iż Kołobrzeg ma do zaoferowania bogactwo atrakcji i w pełni zasługuje na określenie Perła Bałtyku.

Jest to jedno z najbardziej urokliwych i najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc. Ekologicznie czyste, szerokie i piaszczyste plaże, atrakcyjne szlaki turystyczne, wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych, a do tego wiele atrakcji turystycznych.

Nasz Ośrodek położony jest we wschodniej części miasta zaledwie 250 m od brzegu morza pośród zieleni. Komfortowe pokoje oraz bogata oferta czynią to miejsce idealnym na wczasy rodzinne nad morzem. Zaledwie 150 m dzieli nas od amfiteatru, który po gruntownym remoncie ponownie odżył i organizuje 35-40 koncertów, kabaretów i festiwali w sezonie letnim.

WEGA to 3 komfortowe domki murowane z pełnym węzłem sanitarnym o łącznej ilości 70 miejsc noclegowych. Na każdym boku domku są 2 niezależne wejścia do pokoi.

DOMEK nr 1 jest domkiem o wyższym standardzie i jest przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych. Oferujemy pokoje 2 osobowe (możliwość dostawki dla dziecka) z pełnym węzłem sanitarnym, lodówką, telewizorem, czajnikiem bezprzewodowym i kompletem naczyń.

DOMEK nr 2&3 są studiami. Na każdym boku domku są 2 niezależne wejścia z tarasu, ale pokoje są połączone wspólną łazienką, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla rodzin 2+2 bądź przyjaciół. Studio oferuje maksymalnie 6 miejsc noclegowych.

Dysponujemy boiskiem do piłki siatkowej, miejscem grillowym, sprzętem sportowym i plażowym, placem zabaw dla dzieci w wieku 2-10 lat oraz wypożyczalnią rowerów. U nas mile widziane są również futrzaki:)

Na naszych Wczasowiczów czekają liczne atrakcje w Kołobrzegu:

  • turystyka morska m.in. rejsy wycieczkowe „Jantarem” z Kołobrzegu na Bornholm czy wędkarstwo morskie dla miłośników wędkowania
  • baseny z kompleksem SPA,
  • korty tenisowe,
  • szlaki rowerowe (Szlak do najstarszych Polskich dębów, Trasa rowerowa wokół Jeziora Resko czy Szlakiem bocianich gniazd),
  • szlaki kajakowe (Trasa kajakowa po rzece Parsęta)
  • szlaki piesze (Szlak Czerwony, Szlak Czerwony czy Szlak im. Jana Frankowskiego)
  • rozrywka (amfiteatr, kino, RCK – regionalne centrum kultury, Interfolk)
  • groty solne
  • Wellness&SPA
  • Dziki Zachód

Można również podczas wycieczek pieszych odwiedzić ciekawe miejsca miasta takie jak Latarnia Morska, Stare Miasto i Ratusz, fortyfikacje twierdzy czy port.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WYPOCZYNKU W OŚRODKU WEGA!!!


Fatal error: Call to undefined function wp_socializer() in /home/ixt/ftp/wega/wp-content/themes/wega/single1.php on line 22