Grupy
Strona główna » Oferta Wega » Grupy

Grupy

Ośrodek Wega w Kołobrzegu to świetne miejsce na zorganizowanie kolonii letnich, zielonych szkół lub innych pobytów grupowych. Pomagamy w organizacji różnorodnych form aktywnego wypoczynku dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Zapraszamy na pobyty grupowe osoby w każdym wieku.

Kolonie letnie, zielone szkoły, pobyty grupowe w Kołobrzegu

Dla naszych gości:

 • 70 miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach;
 • możliwość negocjacji cen;
 • darmowy parking i internet;
 • bezpieczny, ogrodzony i monitorowany teren ośrodka;
 • możliwość wykupienia wyżywienia;
 • miejsce na grill i ognisko;
 • duży zazieleniony teren ośrodka;
 • możliwość organizacji licznych kreatywnych zabaw i gier;
 • pomoc w organizacji rejsów, wycieczek i innych atrakcji;
 • doskonała lokalizacja, 250 m od strzeżonej plaży;
 • atrakcje kulturalne w Kołobrzegu i okolicach;
 • szlaki rowerowe i piesze.

Zielone szkoły w Kołobrzegu

Kolonie letnie Kołobrzeg

Zapraszamy serdecznie na aktywny wypoczynek do naszego Ośrodka kolonijno – wczasowego Wega w uzdrowiskowym mieście Kołobrzegu. Kolonie nad morzem to prawdziwa wakacyjna rozrywka i przygoda w gronie rówieśników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla grup zorganizowanych. Naszym atutem jest położenie ośrodka, bliskość plaży i przepięknych parków. Kołobrzeskie plaże dostarczają niesamowitych doznań i atrakcji dzięki ciepłej wodzie, o wiele cieplejszej niż w innych nadmorskich miejscach naszego kraju. Do dyspozycji Kolonistów mamy duży, ogrodzony i monitorowany teren, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo. Organizujemy wycieczki w ciekawe miejsca, obfitujące w różne porywające historie oraz zabawy integracyjne. Kolonie w naszym Ośrodku Wega to niecodzienna okazja aby wypłynąć w rejs statkiem, pozażywać kąpieli wodnych i słonecznych. Czekają tu liczne parki rozrywki, gdzie uczestnicy mogą wcielić się np. w rolę pirata, czy wypróbować swoje talenty wspinaczkowe w parku linowym.
Kolonie letnie – cena za 1 osobę/dzień: 94 *,- PLN  (*-cena z wyżywieniem )

Zielone szkoły Kołobrzeg

Zielone szkoły to wypoczynek połączony z nauką w czasie roku szkolnego. Na takim wyjeździe, prócz dobrej zabawy i aktywnego spędzania czasu wolnego nie możemy zapomnieć o nauce. A nauka najlepsza jest wtedy, gdy świetnie się przy tym bawimy. Czas spędzony w gronie rówieśników na zielonej szkole rozbudza ciekawość, uczy współdziałania w grupie, rozwija empatię i wrażliwość. Dzieci odnajdują swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności, zawierają przyjaźnie, budują poczucie pewności siebie wyrażając własne poglądy. Proponujemy pobyt w atrakcyjnym Kołobrzegu, w Ośrodku kolonijno – wczasowym Wega, blisko uroczych Parków Zdrojowych, na bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Kołobrzeg jest miastem, które słynie z szerokich piaszczystych plaż, licznych ścieżek rowerowych biegnących wzdłuż niezwykle malowniczych krajobrazów i ciekawą historią. W naszym ośrodku jest dużo miejsca na kreatywne zabawy ruchowe, poznawcze i integracyjne. Zielona szkoła w Kołobrzegu to świetny czas na rejs statkiem i poznanie historii Żeglugi Bałtyckiej, na zwiedzenie Latarni Morskiej czy Muzeum Oręża Polskiego. Zapraszamy na Zielone szkoły w Ośrodku wczasowo – kolonijnym Wega. Zapewniamy pomoc w organizacji programu, wycieczek i rejsów i gwarantujemy niezapomniane wspomnienia.
Zielone Szkoły – cena za 1 osobę/dzień: 55 **,- PLN  (**-cena bez wyżywienia)

Kolonie i letnie szkoły w Kołobrzegu

Perfekcyjna lokalizacja Wega Kołobrzeg

Nasza placówka znajduje się we wschodniej, nadmorskiej części miasta, wśród parków, m.in. Park Aleksandra Fredry,  doskonałego miejsca na zorganizowanie gier i zabaw terenowych. Obiekt położony jest na zielonym, ogrodzonym i pięknie zagospodarowanym terenie, zaledwie 250 m od plaży. Na terenie ośrodka znajduje się dużo miejsca na organizowanie zabaw ruchowych, zapoznawczych, integracyjnych i gier. W ośrodku jest możliwość zakwaterowania 70 osób. W trzech murowanych domkach dysponujemy pokojami 2-3 osobowymi z łazienkami oraz pokojami typu studio 2+4, również z łazienką. Wszystkie pokoje posiadają taras ze stołem i krzesłami. W wyposażenie pokoi wchodzi telewizor LCD, lodówka, szafa, łóżka jednoosobowe i łóżka piętrowe.

Wczasy grupowe Kołobrzeg

Cena za nocleg wraz z całodniowym wyżywieniem (śniadania, obiady i kolacje) kształtuje się w wysokości 70 zł/osoba. Kadra opiekunów jest zwolniona z opłat za nocleg i wyżywienie (3 opiekunów przy grupie liczącej 45 osób). Grupy są zwolnione z opłaty klimatycznej. Na terenie ośrodka jest bezpłatny parking,  monitorowany tak jak i cały obiekt (24h/7).
Oferujemy odbiór i odwóz bagaży dzieci z dworca PKP.
Sprawy ewentualnych rabatów i prowizji mogą być tematem rozmów na etapie zawierania umów.

Zabawy i czas wolny

Dysponujemy miejscem grillowym, miejscem na ognisko, sprzętem sportowym i plażowym. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, altana na deszczowe dni, a także nieodpłatny dostęp do Internetu HOT-SPOT (1 voucher na 1 pokój). Pośredniczymy w organizowaniu rejsów statkiem, wejściówek na basen, pirackiej przygody, muzeum, parku linowego i wszelakich wyciek jednodniowych po województwie.

Co watro zabrać 🙂

 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter albo polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę,
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne

Koniecznie zajrzyj do zakładki atrakcje i zobacz co ciekawego czeka na Ciebie w Kołobrzegu!

Zapraszamy serdecznie!


Zapraszamy nad morze do Kołobrzegu
Zadzwoń już dziś i zarezerwuj dogodny termin